Kubki z nadrukiem śrem
Bez kategorii

Kubki z nadrukiem, jako podziękowania dla gości – Hot or not?

Chcesz,  by twoje wesele było idealne i dobrane w każdym szczególe? W tym artykule podpowiemy, jak i co zaplanować, by tak właśnie było. Wspomnimy o wystroju Sali, sukni i dodatkach panny młodej, a także pana młodego. Powiemy również o podziękowaniach dla gości. Czy kubki z nadrukiem Śrem to dobry pomysł? Zapraszamy do lektury.

Data jest, więc co dalej?

Tak naprawdę wybranie daty jest jedną z trudniejszych rzeczy. Dlaczego? Wiele par w trakcie przygotowań dochodzi do wniosku, że jednak się nie wyrobi, albo, że nie ma super sali w tym terminie lub, że upatrzony dj nie może. Oczywiście dostosowanie daty do takich rzeczy nie jest niczym złym, jednak zanim powiesz gdzieś konkretny termin, najpierw zadzwoń, dopytaj wybranych usługodawców czy dana data w razie czego im odpowiada i dopiero po zweryfikowaniu każdego podejmijcie decyzję.  I wtedy już nie zwlekaj z rezerwacją. Wiele osób przekonało się, że wesele najlepiej planować minimum z dwuletnim wyprzedzeniem. Przy rezerwowaniu Sali najczęściej musisz mieć już mniej więcej sprecyzowaną liczbę gości. Nie zapomnij o umówieniu makijażystki i fryzjerki. Co po dacie, liczbie gości, sali, d-j’u, fryzjerze, makijażystce, kosmetyczce i wodzireju?

długopisy z nadrukiem

Dodatki!  

Pora na florystykę i suknię ślubną. Na tym etapie musisz się określić w kwestii motywu przewodniego. Co to znaczy? Jeżeli pragniesz, by wszystko ze sobą współgrało i było dopasowane, zdecyduj się na główny styl, kolor i temat. Jeżeli ślub będzie jesienią, może postawisz na suszone rośliny? Jeśli tak, warto, aby twoja suknia była w klimacie boho lub rustykalnym. Poza tym, na zaproszeniach, podziękowaniach, a także wśród wystroju Sali powinny być suszone rośliny. Jeżeli ślubujesz latem, może warto wybrać słoneczniki? Nadają wesołego, ciepłego klimatu. A co z podziękowaniami dl gości?

Kubki z nadrukiem Śrem, słodycze czy roślinki?

Dziś na punkcie podziękowań dla gości ludzie szaleją. Bywają i tacy, co dla każdego gościa specjalnie zamawiają mały torcik.   My jednak powiemy o nieco tańszych opcjach. Niektórzy zastanawiają się, czy kubki z nadrukiem Śrem to dobry pomysł. Kubek na pewno się przyda. Taki z nadrukiem – datą, zdjęciem pary młodej może przywoływać miłe wspomnienia. Czy będzie jednak pasował do wystroju Sali? Podziękowania zwykle są kładzione koło talerzyków gości. Inni stawiają na coś mniejszego, na przykład magnesy na lodówkę z datą, imionami lub zdjęciem młodych. Jeszcze kilka lat temu triumfowały długopisy z nadrukiem lub słodycze. Nadal warto je brać pod uwagę.